W końcu pojawiają się adaptery do standardowych pasków dla Pixel Watcha

Utworzono: 25 grudzień 2022, 14:12 Autor :  
Jednym z zarzutów wobec Pixel Watcha było wykorzystanie własnego mechanizmu mocowania pasków, co uniemożliwiało stosowanie tych standardowych i wymuszało kupowanie drogich pasków od Google. Szczególnie, że było wiadomo, iż Pixel Watch raczej nie zbliży się nawet do popularności Apple Watcha by wytworzyć rynek alternatyw wobec pasków od Google.

Na szczęście wiadomo było, że kwestią czasu będzie stworzenie adapterów pozwalających montować do Pixel Watcha standardowe paski i w mijającym tygodniu tak też się stało. Jak donosi redakcja serwisu Droid Life, w Amazonie można już znaleźć nieoficjalne adaptery do pasków 20 mm. Pojawiały się one co prawda już wcześniej, ale na serwisach pokroju AliExpress, gdzie zwykle trzeba trochę poczekać na dostawę.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 166 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...