Apple udostępnia ...

Apple udostępniło pierwszą ...

Gemini w darmowym ...

Google wprowadza możliwość ...

Apple umożliwia ...

Apple wprowadziło możliwość ...

Sonos pracował nad ...

Inżynierowie Sonos pracowali ...

NVIDIA SHIELD TV ...

NVIDIA SHIELD TV i SHIELD TV ...

Sonos wjedzie na ...

Sonos, po burzliwym roku, ...

Find My Device od ...

Google może pracować nad ...

NordVPN będzie ...

NordVPN ogłosił wprowadzenie ...

Garmin naprawia ...

Garmin rozwiązał problem z ...

Quest w końcu ...

Meta planuje wprowadzić ...

Pebble powraca

Założyciel Pebble, Eric ...

Signal w końcu ...

Signal wprowadza nową funkcję ...

Eufy oficjalnie ...

Marka Eufy, znana z urządzeń ...

Microsoft dodaje ...

Użytkownicy nie chcą po ...

Samsung wprowadza ...

Samsung ogłosił, że Galaxy ...

Ostateczny koniec ...

Meta oficjalnie zakończyła ...

Nowy odkurzacz ...

Roborock zaprezentował na CES ...

Nest Hub w końcu z ...

Google ogłosiło, że ich ...

Gemini trafi ...

Google przygotowuje się do ...

Aplikacja Philips ...

Philips Hue Sync rozszerza ...

Smart ring z ...

Smart pierścionki zrobiły ...

Pojawił się nowy ...

Niedawno pojawiło się nowe ...

Meta przyznaje się ...

Meta pracuje nad aktualizacją ...

Zmiany w ...

Android Auto 13.4, który jest ...
Od samego początku Revolut oferował użytkownikom indywidualnym dostęp do kont jedynie poprzez aplikację mobilną. Dopiero po dodaniu oferty dla firm, pojawiła się opcja dostępu poprzez przeglądarkę na komputerze, ale nie udostępniono jej indywidualnym użytkownikom.
Tytułowa usługa pozwalająca na automatyzację (najpierw przede wszystkim łącząc różne usługi, później także inteligentne urządzenia) stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Cały czas była jednak darmowa dla użytkowników końcowych i nie było jasne jak ma zamiar się utrzymywać.
Pod koniec zeszłego roku fintech Curve w końcu wprowadził obsługę Google Pay dla wydawanych kart. Niestety okazało się, że oficjalnie dotyczyła ona jedynie kart wydawanych mieszkańcom Wielkiej Brytanii (w praktyce także starszych plastików wydanych mieszkańcom innych krajów).

Xbox All Access trafia do Polski

Jakiś czas temu na zachodzie Microsoft wprowadził na rynek ciekawą ofertę - zamiast kupować konsolę Xbox za pełną kwotę, oferował ją w miesięcznym abonamencie razem z subskrypcją Game Pass Ultimate. Dzięki temu nie trzeba było od razu wykładać całej kwoty (lub mieć zdolności kredytowej by kupić ją na raty).
Praktycznie od samego początku istnienia zegarków z Wear OS (wcześniej Android Wear), była dla nich dostępna prosta aplikacja map Google. Posiadacze Apple Watch musieli jednak obejść się smakiem i korzystać z rozwiązań alternatywnych. Kilka dni temu jednak doczekali się oficjalnego klienta map Google.
Od wejścia w życie dyrektywy PSD2 wymuszającej na bankach między innymi implementację API pozwalającego użytkownikom przyznawać aplikacjom trzecim dostęp do historii transakcji czy inicjowania przelewów. Niestety, nadal trudno jest to sensownie wykorzystać w praktyce.
W ciągu ostatnich dni pojawiło się sporo wycieków odnośnie nowej generacji konsol Xbox i Microsoft postanowił je w końcu przeciąć oficjalnym ogłoszeniem. Zaprezentował oficjalnie tańszą wersję konsoli Xbox Series S (nazwa kodowa Lockhart) oraz podał ceny obu urządzeń.
Czeski fintech poinformował, że już 29 września oficjalnie ruszy obsługa Apple Pay dla kart wydawanych przez spółkę. Przy czym wielu użytkowników może dodawać swoje karty do cyfrowego portfela Apple już teraz.
W aplikacji mobilnej mObywatel dla Androida oraz iOS można już korzystać z cyfrowych odpowiedników dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego czy legitymacji. Ciągle brakowało jednak prawa jazdy. To się jednak niedługo zmieni.
Kilka dni temu Alior oraz polski oddział operatora T-Mobile ogłosili zakończenie współpracy przy T-Mobile Usługi Bankowe, czyli banku z brandingiem różowego operatora. Dotychczasowi klienci mają zostać przeniesieni do systemów Alior Banku.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...