Logitech oficjalnie ...

Już od paru lat fani rodziny ...

Mozilla kończy ...

W dawnych czasach Mozilla ...

Cinkciarz będzie ...

Poczta Polska nie cieszy się ...

Apple oficjalnie ...

Od tygodni w sieci krążyły ...

Xiaomi ...

W mijającym tygodniu Xiaomi ...

OnePlus oficjalnie ...

Chiński producent w końcu ...

Sony wyłączy ...

Producent konsol PlayStation ...

GeForce NOW ...

W końcu nadszedł ten dzień, ...

Sony prezentuje ...

Wygląda na to, że do momentu ...

Zegarek OnePlusa ...

Od jakiegoś czasu do sieci ...

Chrome OS 89 ...

Już od dłuższego czasu ...

Apple kończy ...

W mijającym tygodniu Apple ...

Empik Pay&Go z ...

Pod koniec zeszłego roku ...

Roam - nowy ...

Sonos zaprezentował dziś ...

WhatsApp na ...

Komunikator WhatsApp już od ...

PlayStation 5 zyska ...

Nowa konsola Sony od początku ...
Mimo, że na rynku nie ma na razie zegarków z systemem Android Wear 1.4 i zapewne długo nie będzie (LG Watch Urbane 2 został wycofany, a pozostałe zegarki mają otrzymać aktualizację dopiero za kilka miesięcy), to programiści mogą już tworzyć aplikacje wykorzystujące nowe API. Stało się to możliwe dzięki udostępnieniu przez Google nowej wersji pakietu SDK.
Jakiś czas temu pisaliśmy o liście zmian w nadchodzącej aktualizacji systemu Android Wear, którą Google umieściło w najnowszej wersji aplikacji do zarządzania zegarkiem. Jedną z pozycji na liście było dodanie obsługi nowych gestów pozwalających na bezdotykową obsługę. Teraz nareszcie możemy je poznać, dzięki temu, że pierwszy zegarek z nową wersją systemu (LG Watch Urbane 2) jakiś czas temu trafił już na testy to zachodnich redakcji.
Niedawno obsługę urządzeń z systemem iOS zyskały zegarki działające pod kontrolą Android Wear. Teraz nad podobnym ruchem zastanawia się podobno Samsung w kontekście swojego najnowszego smartwatcha z Tizenem, czyli modelu Gear S2. Koreański producent niewątpliwie ma nieco ułatwione zadanie. Dlaczego?
Wiemy już ile będzie kosztował w Polsce zegarek od Huawei. Jakie natomiast ceny szykuje LG w wypadku drugiej generacji Watch Urbane, czyli pierwszego smartwatcha z Android Wear i możliwością łączenia się z operatorem bez pośrednictwa telefonu?
Kilka dni temu miała miejsce oficjalna polska premiera zegarka z Android Wear od firmy Huawei. Jest to jedno z lepiej wyglądających urządzeń tego typu, a także chyba pierwsze z wbudowanym głośnikiem (jeszcze niewykorzystywanym przez system).
Od dłuższego czasu wiadomo, że niedługo możemy się spodziewać udostępnienia kolejnej aktualizacji Android Wear. Wskazuje na to obecnie bezużyteczny głośnik w Huawei Watch oraz druga generacja LG Watch Urbane posiadająca własny moduł łączności z operatorem. Oba te elementy jeszcze nie są wspierane przez system Google.
Strona 88 z 88

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...