Wiadomo, kiedy Disney+ zawita do Polski

Utworzono: 30 styczeń 2022, 13:01 Autor :  
Disney zamykając swoje seriale (filmy nadal trafiały do innych VOD, więc nie było to takim problemem) we własnej usłudze VOD, która nie wystartowała równo na całym świecie, zdenerwowało część swoich fanów nie mającą dostępu do usługi.

Firma zapewne zdawała sobie sprawę ze strat jakie ta decyzja przyniesie (bo sporo ludzi nie będzie grzecznie czekać na start Disney+ w ich kraju tylko zwyczajnie spiraci seriale). Wygląda jednak na to, że firmie udało się uzbierać środki na utrzymanie stosownej farmy serwerów, bowiem właśnie zapowiedziano rozszerzenie dostępności usługi na 42 kraje.

Wśród nich jest Polska. Rozszerzenie ma nastąpić już tego lata, ale konkretnego dnia (jak i cen dla nowych regionów) niestety nie podano. Poznamy je zapewne bliżej premiery.

Źródło; VarietyKomentarze::DISQUS_COMMENTS 342 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...