Meta dodaje "pole siłowe" do Horizon Worlds

Utworzono: 06 luty 2022, 14:02 Autor :  
Jak powszechnie wiadomo, ludzie w internecie potrafią być dużo gorsi niż w rzeczywistości, ponieważ myślą, że nikt ich nie pociągnie do odpowiedzialności. Skoro więc w rzeczywistości potrafią uprzykrzać innym życie, nic dziwnego, że w wirtualnej rzeczywistości tym bardziej.

Z tego powodu, Meta właśnie ogłosiła dodanie do swojej wirtualnej przestrzeni spotkań o nazwie Horizon Worlds opcji “pola siłowego”, które nie pozwala innym zbytnio się do nas zbliżyć w wirtualnej rzeczywistości (zostaną zatrzymani około 60 cm od nas).

Dzięki temu nadal możemy z innymi przybić piątkę czy uścisnąć dłonie, ale nie ma ryzyka, że ktoś będzie próbował nas “wirtualnie molestować”. Bariera będzie domyślnie włączoną opcją, choć oczywiście jak ktoś się nie obawia takich zachowań, będzie mógł ją wyłączyć.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 259 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...