Aplikacje Philips Hue zostaną w końcu scalone?

Utworzono: 30 styczeń 2022, 13:01 Autor :  
Niecałe dwa lata temu ekosystem oświetlenia Philips Hue doczekał się pierwszych żarówek obsługujących łączność Bluetooth. Dzięki temu nie wymagały one drogiego Huba. Niestety, miały pewną istotną wadę - wymagały osobnej aplikacji do zarządzania.

Ów program, jak można było się spodziewać, był aktualizowany dużo rzadziej niż główna aplikacja, w związku z czym często brakuje w nim funkcji dostępnych dla użytkowników korzystających z huba.

Jak donosi redakcja serwisu Android Police, wkrótce może się to jednak zmienić. Philips bowiem pracuje ponoć nad zintegrowaniem obsługi żarówek Bluetooth z główną aplikacją. Na razie nie są znane szczegóły, nie wiadomo więc czy poskutkuje to usunięciem wszystkich różnić czy może niektóre ograniczenia zostaną.

Stosowna aktualizacja ma pojawić się w ciągu nadchodzących tygodni.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 442 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...