Revolut w końcu dostępny także przez przeglądarkę

Utworzono: 19 wrzesień 2020, 11:09 Autor :  
Od samego początku Revolut oferował użytkownikom indywidualnym dostęp do kont jedynie poprzez aplikację mobilną. Dopiero po dodaniu oferty dla firm, pojawiła się opcja dostępu poprzez przeglądarkę na komputerze, ale nie udostępniono jej indywidualnym użytkownikom.

Zmieniło się to dopiero w tym tygodniu, kiedy to fintech po cichu udostępnił w końcu serwis webowy dla użytkowników indywidualnych. Niestety, jest on bardzo ubogi i obecnie pozwala zasadniczo jedynie na sprawdzanie salda na kontach oraz bardzo uproszczonej (nie ma nawet numerów kont, tylko tytuł i kwota) historii operacji.

Poza tym z poziomu webowej wersji da się jeszcze zmieniać ustawienia kart płatniczych i to w sumie wszystko. Nie zmienimy żadnych ustawień profilu, nie zlecimy przelewu, nie skorzystamy z analizy wydatków.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 861 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...