IFTTT przechodzi na model subskrypcyjny

Utworzono: 13 wrzesień 2020, 10:09 Autor :  
Tytułowa usługa pozwalająca na automatyzację (najpierw przede wszystkim łącząc różne usługi, później także inteligentne urządzenia) stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Cały czas była jednak darmowa dla użytkowników końcowych i nie było jasne jak ma zamiar się utrzymywać.

W tym tygodniu się dowiedzieliśmy - twórcy ogłosili wprowadzenie płatnej subskrypcji i przycięcie możliwości darmowych kont. Użytkownicy tych ostatnich mogą teraz stworzyć jedynie 3 aplety (ograniczenia nie obejmują podłączania do konta apletów stworzonych przez innych).

Płatna subskrypcja ten limit znosi, a także dodaje możliwość tworzenia wielostopniowych apletów z wieloma akcjami i zapytaniami. Będzie także możliwość szybszego wykonywania apletów reagujących na wydarzenia w czasie rzeczywistym.

Docelowo płatna subskrypcja ma kosztować 10$ miesięcznie (około 40 zł bez VAT), ale w ramach oferty początkowej twórcy pozwolili na dowolne dopieranie ceny w przedziale od 2 $ (około 8 zł bez VATu) przez ograniczony czas.

Źródło: IFTTTKomentarze::DISQUS_COMMENTS 213 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...