Apple One łączy Apple Arcade, Music, TV+ oraz subskrypcje na miejsce w chmurze

Utworzono: 19 wrzesień 2020, 11:09 Autor :  
Zgodnie z plotkami, które ostatnio krążyły po sieci, Apple podczas niedawnej prezentacji ogłosiło dodanie do oferty subskrypcji Apple One łączącej w sobie dotychczasowe płatne usługi firmy z Cupertino.

W naszym kraju mowa o Apple Arcade, Music, TV+ oraz dodatkowo płatnych opcjach zwiększających ilość miejsca dostępnego w iCloud Drive. Na zachodzie natomiast dochodzi do tego płatna wersja Apple News+ oraz dopiero zapowiedziana Fitness+ (służąca za połączenie wirtualnego trenera dostępnego na Apple TV albo iPadzie bądź iPhonie oraz monitorowaniu aktywności z pomocą Apple Watch).

Nad Wisłą dostępne będą dwa warianty - Dla Ciebie za 25 zł miesięcznie (zawiera Music, TV+, Aracde oraz 50 GB miejsca w iCloud) oraz Dla rodziny za 40 zł miesięcznie (zestaw usług ten sam, ale z opcją udostępnienia 5 członkom rodziny oraz 200 GB miejsca w iCloud).

W Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie oraz Wielkiej Brytanii będzie jeszcze opcja Premier oferująca dodatkowo Apple News+ i Fitness+ oraz 2 TB miejsca w iCloud (w przeliczeniu kosztująca około 150 zł miesięcznie).

Apple One ma stać się dostępna jesienią.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 385 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...