mBank zapowiada szereg nowości w obsłudze kart

Utworzono: 18 marzec 2018, 20:03 Autor :  
Wspomniana w tytule instytucja rozsyła klientom wiadomości w swoim systemie transakcyjnym, w których informuje o planowanych nowościach dotyczących obsługi kart płatniczych. Jakich? Przede wszystkim bank chce zrezygnować z miesięcznych limitów autoryzacyjnych i zostawić tylko te dzienne.

Ponadto pojawić ma się możliwość tymczasowego blokowania kart, samodzielnego wyłączania opcji zbliżeniowej (obecnie trzeba się o to prosić na mLinii) czy całkowitego wyłączenia płatności zagranicznych. Bank ma też informować klientów o przyczynach odrzucenia transakcji bezpośrednio w systemie transakcyjnym (obecnie trzeba się o to prosić na mLinii).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 454 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...