mBank i Revolut dodają obsługę otwartej bankowości z PSD2

Utworzono: 06 listopad 2021, 13:11 Autor :  
Niegdyś jeden z bardziej innowacyjnych banków, dzisiaj mBank już wyraźnie wolniejszy od innych firm, w tym tygodniu w końcu wdrożył opcję importu do swojego serwisu transakcyjnego kont z innych instytucji. Również Revolut udostępnił tę opcję klientom z Polski.

W pierwszym wypadku obsługiwane są obecnie konta z Aliora, ING, Millennium, Pekao oraz PKO BP. Możemy sprawdzać ich saldo oraz historię transakcji. Inicjowanie przelewów nie jest, póki co wspierane. Ponadto integracja też jest dość kiepska, bowiem kont z innych instytucji nie możemy chociażby dodać do pulpitu, nie są też wyświetlane w aplikacji mobilnej.

Jeśli chodzi o Revoluta, to wspierał on już import kont z innych instytucji, ale do tej pory żadna z nich nie była z Polski. Dopiero w tym tygodniu udostępniono możliwość importu kont z mBanku, ING, Pekao oraz Santandera.

Źródło: Cashless (1), (2)Komentarze::DISQUS_COMMENTS 227 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...