Zbliżeniowy BLIK już dla wszystkich klientów PKO BP

Utworzono: 13 listopad 2021, 11:11 Autor :  
Pod koniec października pisałem o kolejnym banku, który zaczął wprowadzać zbliżeniowego BLIKa oraz złości klientów wywołanej powolnym procesem stopniowego udostępniania tej funkcji we wszystkich bankach, które rozpoczęły jej wdrażanie. Wygląda na to, że ktoś te narzekania usłyszał.

W tym tygodniu bowiem bank PKO BP ogłosił, że po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji IKO dla Androida, już wszyscy jej użytkownicy powinni mieć dostęp do zbliżeniowego BLIKa. Także bank ING zapowiedział, że w ciągu kilku dni wszyscy użytkownicy aplikacji Moje ING dla Androida będą mogli płacić zbliżeniowo BLIKiem.

Wdrożenie ogłosił w tym tygodniu także mBank, ale tutaj znów jest ono stopniowe jak w Millennium czy Aliorze i nie wiadomo kiedy wszyscy klienci będą mieli dostęp.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 174 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...