Curve z funkcją kart zapasowych

Utworzono: 20 grudzień 2020, 12:12 Autor :  
W razie niepowodzenia transakcji aktualnie ustawioną kartą, użytkownicy usługi Curve musieli do tej pory ponawiać transakcję od zera, po przestawianiu karty w aplikacji. To się jednak zmienia, bowiem twórcy właśnie dodali funkcję kart zapasowych.

Po zainstalowaniu najnowszej wersji programu, w jego ustawieniach znajdziemy nową sekcję “Anti-Embarrassment Mode”, w której możemy ustawić karty jako zapasowe oraz wybrać ich kolejność (może być ich więcej niż jedna).

Dzięki temu nie będziemy musieli od nowa ponawiać całej transakcji w razie niepowodzenia jej na głównej karcie. Zzamiast tego to Curve w niewidoczny dla nas sposób będzie próbował nabić transakcję na kolejne ustawione przez nas karty.

Źródło: CurveKomentarze::DISQUS_COMMENTS 269 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...