Webowy WhatsApp w końcu z rozmowami wideo i głosowymi

Utworzono: 27 grudzień 2020, 16:12 Autor :  
Tytułowy komunikator już od dłuższego czasu oferuje w swoich aplikacjach dla Androida czy iOS zarówno rozmowy głosowe jak i wideo. Do tej pory jednak nie można było z nich korzystać w wersji komputerowej (czyli tak naprawdę webowej, bo nawet aplikacje to tylko “ramki” na stronę).

Wygląda jednak na to, że to się w końcu zmienia. Przyciski od rozmów audio i wideo zaczęły się niedawno pojawiać u losowych użytkowników bety desktopowych klientów WhatsAppa. Mają na sobie plakietki “Beta”, więc widać, że to dopiero wczesna wersja.

Nie było żadnej zapowiedzi ze strony twórców, więc nie wiadomo jak długo zamierzają prowadzić testy i kiedy nowe opcje trafią do wszystkich użytkowników.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1233 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...