Apple udostępnia ...

Apple udostępniło pierwszą ...

Gemini w darmowym ...

Google wprowadza możliwość ...

Apple umożliwia ...

Apple wprowadziło możliwość ...

Sonos pracował nad ...

Inżynierowie Sonos pracowali ...

NVIDIA SHIELD TV ...

NVIDIA SHIELD TV i SHIELD TV ...

Sonos wjedzie na ...

Sonos, po burzliwym roku, ...

Find My Device od ...

Google może pracować nad ...

NordVPN będzie ...

NordVPN ogłosił wprowadzenie ...

Garmin naprawia ...

Garmin rozwiązał problem z ...

Quest w końcu ...

Meta planuje wprowadzić ...

Pebble powraca

Założyciel Pebble, Eric ...

Signal w końcu ...

Signal wprowadza nową funkcję ...

Eufy oficjalnie ...

Marka Eufy, znana z urządzeń ...

Microsoft dodaje ...

Użytkownicy nie chcą po ...

Samsung wprowadza ...

Samsung ogłosił, że Galaxy ...

Ostateczny koniec ...

Meta oficjalnie zakończyła ...

Nowy odkurzacz ...

Roborock zaprezentował na CES ...

Nest Hub w końcu z ...

Google ogłosiło, że ich ...

Gemini trafi ...

Google przygotowuje się do ...

Aplikacja Philips ...

Philips Hue Sync rozszerza ...

Smart ring z ...

Smart pierścionki zrobiły ...

Pojawił się nowy ...

Niedawno pojawiło się nowe ...

Meta przyznaje się ...

Meta pracuje nad aktualizacją ...

Zmiany w ...

Android Auto 13.4, który jest ...
Na początku kwietnia Google udostępniło pierwszą kompilację testową Wear OS bazującą na kodzie Androida P. Jedną z największych zmian w niej wprowadzonych była praktycznie całkowita blokada działania aplikacji w tle (nie dotyczyło to jedynie tarczy zegara i kodu odpowiedzialnego za obsługę komplikacji).
Po sukcesie Kinecta na konsoli Xbox 360, Microsoft poszedł na całość przy projektowaniu jej następcy, tworząc kolejną generację Kinecta jako integralną część konsoli. Doprowadziło to jednak do kiepskich wyników sprzedaży, gdyż Kinect zwiększał cenę zestawu (początkowo nie dało się kupić konsoli bez niego), a gier go wykorzystujących było mało.
Pod koniec maja pisaliśmy o plotkach na temat stworzenia przez Samsunga zegarka z Wear OS zamiast Tizena. Sugerowało to zastrzeżenie nazwy Galaxy Watch (Galaxy to marka urządzeń z Androidem) oraz zauważenie przez Evana Blassa pracowników Samsunga z nieznanym zegarkiem działającym pod kontrolą Wear OS.
W kwietniu pisaliśmy o udostępnieniu BLIKa w banku Credit Agricole. Okazało się jednak, że bank dał dostęp do nowej metody jedynie posiadaczom dopiero co wprowadzonych kont. Osoby z rachunkami wycofanymi z oferty musiały się wówczas obejść smakiem (lub zmigrować na nowe konta).
Deezer był pierwszą usługą dostępną w naszym kraju, która oferowała dostęp do biblioteki milionów utworów w zamian za miesięczną opłatę w wysokości kilkudziesięciu złotych. Została jednak nieco zapomniana, gdy pozostałe usługi również weszły na nas rynek.
Na tegorocznych targach CES firma Philips zapowiedziała nie tylko nową wersję swojej aplikacji dla iOS i Androida, ale również zupełnie nowy program Hue Sync dla komputerów PC i Mac. Jego zadaniem jest synchronizacja koloru naszych świateł z zawartością ekranu (coś w stylu Ambilight z telewizorów tej samej firmy).
Niedawno pisaliśmy o rozpoczęciu udostępniania przez NVIDIĘ aktualizacji do Androida Oreo dla SHIELD TV, a już kilka dni później firma ogłosiła wstrzymanie procesu ze względu na szereg zgłoszonych przez użytkowników błędów.
Kilka lat temu Polski Standard Płatności oferował własną aplikację do przyjmowania płatności BLIKiem, którą stworzono przy współpracy z Przelewy24. Niestety, aplikacja szybko popadła w zapomnienie i od dłuższego czasu wydłużała się liczba negatywnych recenzji informujących, że aplikacja nie działa.
Na początku kwietnia informowaliśmy o pojawieniu się w aplikacji MiFit ukrytego ekranu z podstawowymi informacjami o opasce Mi Band 3. Dowiedzieliśmy się z niego o większym ekranie dotykowym, dzięki któremu udało się uprościć nawigację oraz dodatkowych opcjach. Kilka dni temu natomiast urządzenie doczekało się oficjalnej premiery.
Podczas tegorocznych targów CES mogliśmy zobaczyć podgląd nowej wersji aplikacji do zarządzania oświetleniem z rodziny Philips Hue oznaczonej numerkiem 3.0. Wówczas jako datę premiery podano drugi kwartał tego roku. Kilka dni temu w końcu doczekaliśmy się.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...