Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o przycisku od Logitecha a tu się okazuje, że na naszym rodzimym podwórku jest podobny o ile nie lepszy produkt. Mowa o The Button poznańskiej firmy Fibaro.
Magic Leap czyli Googlowy konkurent dla Microsoft HoloLens, trzyma wszystkie karty blisko przy piersi. Wciąż nie wiele bowiem wiadomo na temat ich gogli do Augmented Reality.

Cyborgiem być

Wzbogacanie ciała ludzkiego za pomocą implantów rozszerzających czy poprawiających jego możliwości, wydaje się być wciąż pieśnią przyszłości. Tymczasem firma CyborgNest jest od krok od wprowadzenia na rynek namiastki takiego wszczepu.
Marzycie o tym, aby móc płacić w terminalach zbliżeniowych za pośrednictwem zegarka czy opaski fitness? Niestety posiadany przez Was gadżet nie oferuje takiej funkcjonalności?

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...