mObywatel dla iOS w końcu z opcją mPojazd

Utworzono: 26 listopad 2019, 18:11 Autor :  
W maju tego roku informowaliśmy o pojawieniu się “cyfrowego” dowodu rejestracyjnego w aplikacji mObywatel w postaci sekcji mPojazd. Niestety, wówczas nowość była dostępna jedynie dla użytkowników urządzeń z Androidem. Okazało się, że posiadacze smartfonów Apple musieli czekać na stosowną aktualizację aż pół roku.

Dzisiaj w App Store udostępniona została nareszcie nowa wersja mObywatela dla iOS, która dodała długo oczekiwaną opcję mPojazd. Dla przypomnienia, pozwala ona wyświetlić na naszym smartfonie dane z dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu oraz potwierdzenia polisy OC. Pozostaje mieć nadzieję, że od teraz Ministerstwo Cyfryzacji będzie starało się szybciej wdrażać nowości na urządzeniach z iOS.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 242 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...