Millennium jednak przekonuje się do Google Pay?

Utworzono: 20 listopad 2019, 19:11 Autor :  
Tytułowy bank jest jednym z bardziej znanych “hamulcowych” jeśli chodzi o wdrażanie obsługi Google Pay (obok PKO BP i Pekao S.A.), bo ciągle upiera się przy własnych płatnościach HCE. Wygląda jednak na to, że możecie się przekonywać do systemu Google.

Niedawno na stronach firmy z Mountain View pojawiła się informacja, że prócz klientów dawnego Euro Banku (ale tylko tych, którzy zdążyli dodać karty przed połączeniem systemów), Millennium ma obsługiwać Google Pay również dla kart przedpłaconych wydawanych pod marką Goodie.

Skoro bank zdecydował się na to zamiast (lub może obok, bo na razie o tych kartach niewiele wiadomo) implementowania własnego HCE, to być może później udostępni Google Pay także swoim klientom.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 114 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...