Steam Remote Play Anywhere wychodzi z bety

Utworzono: 01 grudzień 2019, 14:12 Autor :  
W marcu tego roku Valve udostępniło możliwość streamingu gier z naszego komputera przez internet w formie bety (a więc mogły występować z nią problemy). Niedawno firma poinformowała o wyjściu tej opcji z bety.

Jednocześnie dodano, że część deweloperów dostosowała swoje gry do ekranów smartfonów, dzięki czemu z pomocą Remote Play Anywhere możemy w nie grać z wykorzystaniem ekranu dotykowego bez potrzeby podłączania pada.

Przy okazji urządzenia z iOS czy Androidem na pokładzie zyskały też możliwość odbierania zaproszeń do gry w ramach Remote Play Together (multiplayer na dzielonym ekranie z wykorzystaniem chmury), które Valve uruchomiło w październiku.

Źródła: TalkAndroid, The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 312 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...