SideQuest w końcu bezpośrednio na goglach Quest

Utworzono: 26 czerwiec 2022, 12:06 Autor :  
Odkąd powstał, projekt SideQuest ułatwiający odnajdywanie i instalowanie aplikacji spoza oficjalnej dystrybucji na goglach Oculus Quest wymagał podłączania ich za każdym razem do komputera. W mijającym tygodniu to się w końcu zmieniło.

Udostępniono bowiem wstępną wersję aplikacji SideQuest dla samych gogli Quest. Podłączenie do komputera jest potrzebne jedynie w celu ich instalacji, potem możemy już korzystać z programu bezpośrednio w wirtualnej rzeczywistości.

Nowa aplikacja na stronie pobierania jest oznaczona jako "Easy Installer (Beta)". Uruchamiamy instalator na komputerze, do którego kablem USB podłączone są gogle i przeprowadzi on nas przez kolejne kroki (jeśli już wcześniej włączyliśmy tryb deweloperski, to zostanie nam tylko potwierdzić instalację).

Źródło: UploadVRKomentarze::DISQUS_COMMENTS 417 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...