SmartThings zyska opcję synchronizacji świateł Philips Hue

Utworzono: 10 lipiec 2022, 12:07 Autor :  
Philips systematycznie rozbudowywał opcję synchronizacji swoich inteligentnych świateł z multimediami na innych urządzeniach. Zaczęło się od aplikacji dla komputerów pozwalającej synchronizować światła z zawartością ekranu komputera, potem pojawiło się urządzenie HDMI Sync Box do tego samego, ale z dowolnym urządzeniem obsługującym HDMI.

Później mieliśmy integrację ze Spotify z aplikacją mobilną Hue, a teraz do gry dołącza Samsung ze swoim ekosystemem SmartThings. W tym roku rozwiązanie to ma zyskać opcję synchronizacji ze światłami Hue. Początkowo liczono, że może chodzić o telewizory, ale niestety nadzieje te rozwiali przedstawiciele koreańskiego producenta, mówiąc, że zapowiedź będzie dotyczyć muzyki (czyli zapewne synchronizacji w rytm muzyki jak teraz ze Spotify).

Na razie nie podano konkretnego terminu premiery czy pełnoprawnej oficjalnej zapowiedzi.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 261 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...