Ruszają testy Lidl Pay w aplikacji Lidl Plus

Utworzono: 01 grudzień 2019, 14:12 Autor :  
W pierwszej połowie tego roku pisaliśmy o udostępnieniu przez Lidla aplikacji mobilnej do zarządzania programem lojalnościowym w sklepach pod tym szyldem. Już wtedy niektórzy doszukali się, że program posiada w innych krajach opcję Lidl Pay, pozwalającą płacić telefonem za zakupy.

Niedawno w sieci pojawiła się natomiast informacja, że polski oddział Lidla zaczyna testy wspomnianego rozwiązania. Mają one potrwać kilka miesięcy. Jeśli więc wszystko pójdzie gładko, to w przyszłym roku nowa opcja powinna zostać udostępniona klientom.

Osobiście jednak nie bardzo widzę w czym takie rozwiązanie miałoby być lepsze od płacenia telefonem przy pomocy Google lub Apple Pay - w aplikacji Lidla też dodajemy karty, tyle że zamiast zbliżać telefon do terminala, skanujemy w kasie kod QR wygenerowany przez program.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 358 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...