Nowości w aplikacji Orlen Pay

Utworzono: 26 kwiecień 2020, 19:04 Autor :  
Ponad rok temu byliśmy świadkami małej "dramy" na rynku stacji benzynowych. Pojawił się bowiem startup JustDrive, który chciał umożliwić tankowanie bez wychodzenia z samochodu (płaciło się w jego aplikacji) we współpracy z Orlenem.

Ta jednak szybko się skończyła i startupowi już nie udało się powrócić z inną siecią stacji benzynowych. Z kolei państwowy koncern kilka miesięcy później wystartował z własnym rozwiązaniem o nazwie Orlen Pay. Kilka dni temu zaś udostępnił aktualizację, które mocno rozbudowała funkcjonalność tego projektu.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Cashless, dodano między innymi możliwość płacenia za towary wystawione na zewnątrz sklepu przy stacji czy korzystanie z myjni (jeszcze nie wszystkich). W końcu można też dodać więcej niż jeden numer rejestracyjny oraz skorzystać z Karty Dużej Rodziny czy rabatów Biznes Tank.

Na koniec warto także wspomnieć obsłudze logowania odciskiem palca czy zeskanowaniem naszej twarzy (to drugie tylko w wersji dla iOS). Nadal brakuje obsługi płatności poprzez Apple czy Google Pay.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 523 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...