Credit Agricole pracuje nad wdrożeniem Garmin i Fitbit Pay

Utworzono: 03 maj 2020, 14:05 Autor :  
Polski oddział Credit Agricole od początku zeszłego roku systematycznie się unowocześnia. Zaczął od wprowadzenia Gogole Pay, niedługo później pojawiły się przelewy P2P, później Apple Pay i nowy serwis transakcyjny. Kilka dni temu bank zapowiedział kolejne nowości.

Mowa o dodaniu wsparcia dla cyfrowych portfeli od Fitbita i Garmina, dzięki którym można płacić zbliżeniowo wybranymi zegarkami obu producentów. Według informacji serwisu Cashless, testy integracji z obiema usługami są już na finiszu i niedługo powinny zostać udostępnione klientom.

Obsługiwane mają być wszystkie karty (debetowe i kredytowe) dla klientów indywidualnych, zarówno z logo Visy jak i Mastercarda.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 339 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...