mBank nieśmiało dodaje wykrywanie płatności za subskrypcje

Utworzono: 28 listopad 2021, 11:11 Autor :  
Jakiś czas temu Revolut pochwalił się dodaniem funkcji zarządzania płatnościami za subskrypcje. To jedna z bardziej rozbudowanych implementacji - możemy bowiem ręcznie oznaczać transakcje z historii jako subskrypcje (a nie tylko polegać na automatycznych wykrywaniu), a także blokować przyszłe płatności efektywnie rezygnując z abonamentu.

Było kwestią czasu, zanim jakiś bank zdecyduje się wdrożyć coś podobnego i tak w tym tygodniu podobne rozwiązanie wprowadził mBank. Obecnie ma ono jednak sporo braków - nie pozwala ręcznie oznaczać transakcji jako subskrypcje, nie ma też blokowania przyszłych transakcji.

W chwili obecnej rozwiązanie mBanku sprowadza się tak naprawdę do łatwiejszego odfiltrowania przeszłych transakcji powiązanych z subskrypcjami rozpoznawanymi przez bank. W styczniu dodatkowo pojawi się wyświetlanie przyszłych transakcji w widoku nadchodzących płatności (ale nadal bez opcji ich blokowania).

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 301 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...