Getin z opcją blokowania wybranej kwoty na koncie

Utworzono: 12 sierpień 2018, 18:08 Autor :  
Czasem się zdarza, że chcemy zablokować jakąś kwotę na naszym koncie, ponieważ mamy planowany wydatek i nie chcemy przez nieuwagę wydać pieniędzy na niego przeznaczonych. Zwykle w takich sytuacjach oznacza to przelanie pieniędzy na inne konto.

Nie wszystkie banki pozwalają jednak za darmo posiadać więcej niż jeden zwykły ROR (by móc w razie potrzeby bez opłat i ograniczeń przelewać pieniądze) zaś rachunki oszczędnościowe pozwalają często tylko na jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Dlatego banki coraz częściej tworzą rozwiązania pozwalające rozdzielać pieniądze w ramach jednego rachunku.

Kilka dni temu coś takiego wprowadził do swojej oferty Getin Bank pod nazwą Sejfu. By z niego skorzystać, wystarczy udać do serwisu transakcyjnego na komputerze i na ekranie szczegółów konta ustawić suwak sejfu na kwotę, którą chcemy zablokować. Od teraz środki te nie będą mogły być ani przelane czy wydane kartą płatniczą aż do momentu ich odblokowania.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 414 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...