Curve z obsługą Samsung Pay i Google Pay

Utworzono: 07 listopad 2019, 17:11 Autor :  
Tytułowy startup, który pozwala połączyć wiele kart płatniczych w jedną właśnie spełnił swoją obietnicę z końcówki zeszłego roku o dodaniu obsługi Google Pay oraz Samsung Pay (na Apple Pay nadal trzeba czekać). Oczywiście w Polsce skorzystamy z tylko z tego pierwszego.

Tym sposobem, nawet jeśli nasz bank nie obsługuje wspomnianych cyfrowych portfeli (z większych banków w Polsce już tylko Millennium, Pekao S.A. oraz PKO BP), to możemy ten problem obejść podłączając swoje karty do Curve i dodając ten plastik do Google Pay.

Jest tylko jeden haczyk - obecnie dodawać można jedynie karty identyfikowane jako brytyjskie (startup od niedawna wysyła części mieszkańców Unii Europejskiej plastiki widziane jako wydawane w kraju ich zamieszkania).

Jeśli więc niedawno odebraliście Curve, to jest ryzyko, że będziecie musieli jeszcze poczekać (jedynym sposobem na sprawdzenie tego, jest próba dodania karty do Google Pay).

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1757 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...