Żabka też chce mieć swojego "paya"

Utworzono: 24 maj 2020, 10:05 Autor :  
Coraz więcej firm pragnie oferować swoje portfele cyfrowe. Po Apple, Google czy producentach smart zegarków takie zachcianki zaczęli mieć również producenci telefonów (szczególnie ci z Azji), a teraz nawet poszczególne sklepy.

U nas jednym z pierwszych był Lidl (w kwietniu obsługę tej usługi zyskały już wszystkie sklepy tej sieci), teraz natomiast chce dołączyć do niego Żabka. Jak informuje redakcja serwisu Cashless, Żappka Pay ma zostać udostępniona pierwszym użytkownikom już za kilka tygodni.

Usługa ma przede wszystkim służyć do płacenia za wprowadzone niedawno zamówienia internetowe z odbiorem osobistym czy testowane w Poznaniu z dostawą do domu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 201 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...