Threads wkrótce doczekają się webowej wersji oraz wyszukiwarki

Utworzono: 06 sierpień 2023, 11:08 Autor :  
Konkurent Twittera od Mety powoli się rozwija. Doczekał się już widoku samych obserwowanych w swoich aplikacjach, przyszedł więc czas na uzupełnianie kolejnych braków. Tym razem twórcy zapowiedzieli plany dodania pełnoprawnej wersji webowej i wyszukiwarki.

Do tej pory bowiem w przeglądarce internetowej można było wyświetlić tylko czyiś profil czy konkretny post, ale nic się nie dało z nimi zrobić o dostępie do widoku obserwowanych postów nie wspominając. Dlaczego? Ponieważ przez przeglądarkę nie dało się zalogować na swoje konto.

Podobnie z wyszukiwarką - ta w aplikacji pozwalała jedynie na wyszukiwanie użytkowników i nic więcej. Teraz ma oferować także wyszukiwanie postów.

Obie nowości mają się pojawić w ciągu nadchodzących tygodni. Niestety, nadal nie wiadomo co z udostępnieniem Threads w Unii Europejskiej.

Źródło: EngadgetKomentarze::DISQUS_COMMENTS 201 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...