Netflix zaczyna testy streamingu gier z chmury

Utworzono: 19 sierpień 2023, 17:08 Autor :  
W zeszłym tygodniu pisaliśmy o pojawieniu się nowej aplikacji Netflixa pozwalającej zamienić smartfona z wirtualny pad do grania w chmurze na telewizorze. Wtedy jednak nie było z czym jej używać, bowiem firma nie oferowała nikomu z zewnątrz dostępu do swojej usługi.

Nie minęło jednak kilka dni, a firma zapowiedziała rozpoczęcie ograniczonych testów grania w chmurze. Będzie ono na początek dostępne dla wybranych użytkowników mieszkających w Kanadzie i Wielkiej Brytanii oraz korzystających z Netfliksa na Fire TV od Amazona, Chromecaście z Google TV, SHIELD TV od NVIDII oraz telewizorach od LG, Samsunga, Roku.

W ciągu kilku tygodni ma pojawić się także obsługa komputerów poprzez przeglądarki internetowe. Na początku w ręce użytkowników oddane zostaną tylko Oxenfree oraz Molehew’s Mining Adventure.

Źródło: EngadgetKomentarze::DISQUS_COMMENTS 181 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...