Pekao zapowiada wdrożenie przelewów BLIK na numer telefonu

Utworzono: 09 grudzień 2019, 18:12 Autor :  
W połowie czerwca tego roku bank Pekao S.A. w końcu udostępnił swoim klientom BLIKa, choć wówczas jedynie w podstawowym wydaniu, czyli płatności w sklepach oraz wypłat z bankomatów przy pomocy jednorazowego kodu z aplikacji mobilnej. Brakowało chociażby przelewów P2P.

Na szczęście dla klientów Pekao, to się niedługo zmieni - jak donosi redakcja serwisu Cashless, wdrożenie ma się zakończyć najpóźniej w lutym 2020 (choć możliwe, że uda się jeszcze w styczniu). Równocześnie bank ma zyskać obsługę systemu Express Elixir (wykorzystywanego przez BLIKa do realizacji przelewów P2P), w tym wypadku wdrożenie planowane jest najpóźniej na styczeń.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 351 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...