BLIK już dostępny w PeoPay

Utworzono: 16 czerwiec 2018, 12:06 Autor :  
W kwietniu pisaliśmy, że BLIK miał pojawić się w bankach Credit Agricole oraz Pekao do końca maja. Ostatecznie okazało się, że częściowo (bo tylko dla nowych kont, pozostali zyskali dostęp dopiero w zeszłym tygodniu) wyrobiła się w tym terminie tylko ta pierwsza instytucja, zaś Pekao udostępniło BLIKa w PeoPay dopiero w miniony wtorek.

Standardowo, klienci Pekao mogą na razie tylko płacić BLIKiem w sklepach (internetowych lub stacjonarnych) i wypłacać gotówkę w bankomatach. Na wsparcie dla przelewów P2P (na numer telefonu) będą musieli jeszcze poczekać. Pekao ma też oferować wsparcie dla BLIKa w obsługiwanych przez siebie terminalach, dzięki czemu jego obsługę zyska chociażby w Biedronka.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 379 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...