Millennium zapowiada nowy system transakcyjny

Utworzono: 30 marzec 2019, 15:03 Autor :  
W mijającym tygodniu Millennium zorganizowało konferencję, na której zaprezentowało nowe wydanie swojego serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej. Bank go przeprojektował, mimo iż obecna wersja nie zdążyła się zestarzeć (była chociażby responsywna, czego przykładowo mBank mieniący się "ikoną mobilności" do tej pory nie wprowadził). Co się zmieni?

Przede wszystkim stylistyka będzie w zgodzie ze stroną główną banku czy ekranami logowania. Ponadto lista produktów zostanie zastąpiona kafelkami i będzie możliwość dodania na ekranie głównym wybranych przez siebie widżetów (np. z informacją o operacjach potrzebnych do spełnienia warunków darmowości konta).

Z boku wyświetlać ma się również linia czasu zawierająca nie tylko ostatnie transakcje, ale także inne wydarzenia (np. złożenie wniosku o nowy produkt czy otrzymanie wiadomości od banku). Nowy system ma być także przygotowany do wdrożenia dyrektywy PSDII.

Niestety, nie wiadomo czy zachowany zostanie menadżer finansów (takie T-Mobile Usługi Bankowe z niego zrezygnowało przy okazji odświeżania swojego systemu) lub czy bank w końcu zmodernizuje system zapisanych odbiorców (obecnie ma dosyć duże ograniczenia w zakresie ich nazw).

Niestety, nie podano żadnej konkretnej daty udostępnienia nowego systemu klientom (mogą to więc być tygodnie lub miesiące).

Źródło: MillenniumKomentarze::DISQUS_COMMENTS 453 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...