Millennium w końcu się łamie i zapowiada udostępnienie Google Pay

Utworzono: 24 lipiec 2021, 14:07 Autor :  
Obecnie mamy w Polsce już tylko dwa większe banki, które uparcie nie chcą swoim klientom zaoferować Google Pay - państwowy PKO BP oraz Millennium. Z tego ten drugi oferował tę metodą płatności w ograniczonym zakresie (dla kart prezentowych Goodie oraz klientom dawnego Eurobanku, który zdążyli je aktywować przed połączeniem systemów).

Wygląda na to, że Millennium w końcu posłuchało żali swoich klientów i zaoferuje Google Pay wszystkim posiadaczom swoich kart. Przedstawiciele banku potwierdzili redakcji serwisu Cashless, że podjęto taką decyzję. Niestety, nie ma na razie żadnego terminu wdrożenia - bank ograniczył się do stwierdzenia “Termin zależy od pozostałych projektów planowanych na kolejne miesiące, w tym również projektów związanych z płatnościami”.

Tym samym jedynym “hamulcowym” zostaje państwowy PKO BP.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 222 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...