Instagram pozwoli wrzucać zdjęcia na komputerach?

Utworzono: 15 maj 2021, 15:05 Autor :  
Popularna sieć społecznościowa do dzielenia się zdjęciami, czyli Instagram, do tej pory pozwala dodawać do serwisu zdjęcia jedynie z urządzeń mobilnych. Kiedyś tłumaczono to chęcią powstrzymania użytkowników przed publikowaniem zdjęć z profesjonalnych aparatów (i tak to robią).

Wygląda jednak na to, że to się może wkrótce zmienić. Jak można przeczytać na łamach serwisu xda-developers, w kodzie strony internetowej Instagrama odkryto kod służący do wysyłania zdjęć przystosowany do komputerów (przez mobilną stronę dało się już wrzucać zdjęcia).

Wygląda, jakby wszystko było już gotowe - przesyłanie plików, przycinanie zdjęć czy nakładanie filtrów. Pozostaje jedynie udostępnienie nowej funkcji użytkowników przez twórców Instagrama. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo, ale skoro kod już jest na miejscu, raczej nie będziemy musieli długo czekać.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 291 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...