BNP Paribas pokazuje nowy serwis transakcyjny

Utworzono: 02 czerwiec 2019, 18:06 Autor :  
Klienci BNP Paribas mogą już od dłuższego czasu korzystać z w miarę współczesnej aplikacji mobilnej, ale nadal muszą się męczyć z antycznym systemem transakcyjnym banku. Aktualnie bank mówi o udostępnieniu klientom nowego systemu w trzecim kwartale tego roku, prawdopodobnie we wrześniu.

Do tej pory jednak nie było w ogóle wiadomo jakie zmiany przyniesie i jak ma wyglądać. Dopiero w mijającym tygodniu BNP Paribas w końcu zdecydowało się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać jak ma wyglądać nowy system transakcyjny tej instytucji.

Przypomina on nieco to, co jakiś czas temu pokazał Credit Agricole - na panelu z prawej strony wyświetlane są podpowiedzi, nadchodzące płatności czy pozostałe produkty finansowe (główne w postaci kont czy kart kredytowych są w lewej części). Na stronie domowej mamy dodatkowo ikonki szybkich przelewów oraz historię ostatnich transakcji.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 446 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...