BLIK rusza z opcją proszenia o przelew w dwóch bankach

Utworzono: 09 luty 2020, 13:02 Autor :  
W maju zeszłego roku BLIK zapowiedział dodanie opcji wysyłania do znajomych próśb o przelew BLIKiem (np. po wspólnym zamawianiu dostawy jedzenia z restauracji). W tym tygodniu usługa nareszcie ruszyła w dwóch bankach (mianowicie mBanku oraz ING).

Niestety, implementacja tej opcji jest mało intuicyjna - na liście osób, do których możemy wysłać prośby są wszyscy klienci ING i mBanku, którzy zarejestrowali swój numer telefonu do odbierania przelewów natychmiastowych. Nawet jeśli nie zainstalowali jeszcze najnowszej wersji aplikacji swojego banku, a więc nawet nie zobaczą naszej prośby (niestety, nie ma też informacji czy prośba dotarła).

W najbliższym czasie i tak trzeba więc będzie komunikować się w sprawie przelewów zwrotnych telefonicznie bądź za pomocą komunikatora, by upewnić się czy znajomi prośbę odebrali.

Źródło: Cashless (1), (2)Komentarze::DISQUS_COMMENTS 374 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...