Pierścionki, bransoletki i wisiorki od ZTE

Utworzono: 29 luty 2016, 09:02 Autor :  
Pokazany po raz pierwszy w zeszłym roku podczas Berlińskich targów IFA smartring od ZTE, można było obejrzeć również na MWC. Do pierścionka dołączyły również bransoletki i wisiorki, tworzące teraz razem serię gadżetów iCharming.

 

Sam pierścionek powstał dzięki chińskiej platformie crowdfundingowej JD.com, gdzie latem zeszłego roku zebrano 100 tysięcy dolarów od 3000 osób. W porównaniu do innego podobnego gadżetu - pierścionka Ringly, oferuje on nie tylko powiadomienia (mrugające diody), ale również monitorowanie aktywności, funkcję SOS (powiadamia o lokalizacji ustalone wcześniej osoby), a także pozwala zrobić zdalnie fotkę aparatem, przez zwykłe potrząśnięcie ręką.

Pierścionek wykonany jest z cyrkonu i srebra i dostępny jest z kamieniami w sześciu różnych kolorach. Gdy trafi on już wkrótce na rynek, powinien kosztować około 200 USD. Pozostałe gadżety czyli bransoletki i wisiorki, pełnią bardziej rolę trackerów fitness i powinny kosztować do 100 USD. Urządzenia te będą działać z telefonami z iOS oraz systemem Android.

 

ZTE iCharming 0

 

ZTE iCharming 1

 

ZTE iCharming 2Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1865 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...