IFA2015: Smartring od ZTE

Utworzono: 06 wrzesień 2015, 17:09 Autor :  
Okazuje się, że już wkrótce Ringly nie będzie jednym smartringiem dostępnym na rynku. Jego klona przygotowuje bowiem ZTE. Ich pierścień wygląda podobnie, podobna jest też jego funkcjonalność - mruga i wibruje sygnalizując powiadomienia z telefonu.

Dodatkowo ZTE Charm Ring R1 - bo tak się on nazywa, może aktywować niektóre funkcje na smartphonie zdalnie, za pośrednictwem gestów. ZTE Charm Ring R1 działa z Androidem oraz iOS, a na baterii wytrzyma około 1 dnia. W Europie w sprzedaży pojawi się za kilka tygodni, w cenie około 150 USD. Redakcja Komputer Światu nagrała nawet filmik z nim w roli głównej:

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 2050 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...