Razer zainwestuje 30 milionów w branżę wearables

Utworzono: 16 wrzesień 2016, 10:09 Autor :  
Znany producent akcesoriów komputerowych dla graczy firma Razer, mający na koncie również kilka ubieralnych gadżetów, planuje jeszcze mocniej zainwestować w ten rynek.

Stworzyli oni bowiem nowy fundusz zVentures i wpompowali w niego 30 milionów dolarów. Za te pieniądze rozwijać mają technologie AR i VR a także IoT, wspomagając swym kapitałem różne dobrze rokujące startupy. Jeśli macie jakiś ciekawy biznes w tym sektorze, to może warto zgłosić się po takie fundusze od Razer?
Komentarze::DISQUS_COMMENTS 663 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...