Twitter zyskał opcję ograniczonego udostępniania

Utworzono: 04 wrzesień 2022, 15:09 Autor :  
Przez lata Twitter oferował tylko zero-jedynkową opcję prywatności dla publikowanych przez nas wpisów - albo wszystkie są publiczne, albo prywatne. Nic pośrodku, jak chociażby od jakiegoś czasu Instagram (gdzie mamy dodatkowy poziom “Bliscy znajomi”.

To się w końcu zmienia - w ostatnich dniach serwis społecznościowy zaczął udostępniać wszystkim użytkownikom opcję “Krąg na Twitterze”, dzięki której nareszcie możemy mieć publiczne konto jednocześnie ograniczając widoczność wybranych wpisów do wyselekcjonowanej grupy osób.

Niestety, co było do przewidzenia, opcja jak wiele innych nowości, dostępna jest tylko w oficjalnych aplikacjach Twittera. W klientach firm trzecich nadal jesteśmy ograniczeni do całkowicie prywatnego lub publicznego profilu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 479 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...