Twitter w końcu doczeka się edycji wpisów

Utworzono: 04 wrzesień 2022, 15:09 Autor :  
Funkcja ograniczania widoczności wybranych wpisów na Twitterze nie jest jedyną nowością wprowadzoną w minionym tygodniu przez ten serwis społecznościowy. W końcu wprowadził on także możliwość edytowania opublikowanych tweetów.

Edycja będzie możliwa do 30 minut od publikacji. Wszelkie zmiany sprawią, że pod wpisem pojawi się informacja o dokonaniu edycji, użytkownicy będą też mogli wyświetlić historię zmian.

Na początek możliwość edytowania trafi do losowo wybranych użytkowników. W dalszej części września funkcja ma trafić do subskrybentów Twitter Blue (przy czym na początek tylko z jednego kraju, z czasem będą dodawane kolejne).

Niestety, nie wspomniano, czy są plany udostępnienia nowej opcji także darmowym użytkownikom.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 585 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...