Piękna wibrująca biżuteria Altruis

Utworzono: 29 luty 2016, 08:02 Autor :  
Altruis to marka dość ciekawej cyfrowej biżuterii dla kobiet. Do ich oferty należą zarówno pierścionki jak i bardzo podobne do nich wisiorki i bransoletki. Wszystkie te urządzenia delegują telefoniczne powiadomienia w postaci wibracji, ale pozwalają jednocześnie filtrować, które treści są dla nas ważne i tyle te docierają do wisiorka, pierścionka czy bransoletki.

 

 

Można wybrać które osoby mogą nam w ten sposób przeszkodzić, czy mają to być powiadomienia dotyczące połączeń, wiadomości, czy kalendarza. Można też dodać słowa kluczowe, które jeśli zawarte w mailu czy wiadomości, zawsze wzbudzą zdalne powiadomienie.

Biżuteria Altruis wytrzymuje na baterii nawet do miesiąca, jest ręcznie wykonana i współpracuje tylko z telefonami Apple. Gadżety te nie są jednak tanie - kosztują od 345 do 430 USD (w zależności od użytego kruszcu).

 

Altruis 1Komentarze::DISQUS_COMMENTS 2075 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...