ZEN wystartował z alternatywą dla Revoluta

Utworzono: 29 listopad 2020, 15:11 Autor :  
W mijającym tygodniu wystartowała w końcu oferta polskiego fintechu ZEN dla użytkowników indywidualnych. Firma chce być konkurentem dla Revoluta, a więc oferować z jednej strony odpowiednik tradycyjnego konta z kartą płatniczą, z drugiej zaś tanią wymianę walut.

Na początek ma w stosunku do Revoluta istotną wadę - nie ma całkowicie darmowego planu. Najtańszy o nazwie Gold to koszt 1 € miesięcznie (około 4,5 zł), zaś w jego ramach możemy zrobić w miesiącu jedynie dwa przelewy SEPA (kolejne kosztują 0,10 €), jeden SWIFT (kolejne 3 €), wypłacić w bankomacie 300 € (powyżej doliczane jest 1,5% prowizji), doładować konto kwotą 3000 € (powyżej wchodzi 0,5 % prowizji) oraz wymienić równowartość 5000 € na inne waluty (powyżej doliczane jest 0,3 % prowizji). W jego ramach możemy też mieć jedną fizyczną kartę oraz do trzech wirtualnych.

Droższa opcja Platinum to już koszt 5 € miesięcznie (około 22 zł), ale w zamian znosi limit na wymianę walut czy liczbę zapytań odnośnie problemów z zakupami i podnosi poziomy pozostałych (możemy mieć przykładowo do dwóch kart fizycznych oraz pięć wirtualnych).

Rolę dodatku wyróżniającego usługę od konkurentów pełni dodawanie do zakupów dokonanych kartą ZEN jednego roku rozszerzonej gwarancji (jej kwota to 1500 € dla planu Gold oraz 5000 € dla Platinum).

W obu planach mamy program cashback oraz obsługę Google i Apple Pay.

Konta można zakładać poprzez aplikację mobilną dostępną w App Store oraz Google Play.

Źródło: AntywebKomentarze::DISQUS_COMMENTS 316 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...