Asystent Google nauczył się wyłączać światła po określonym czasie

Utworzono: 29 listopad 2020, 15:11 Autor :  
Wirtualny asystent od Google potrafi już całkiem sporo, ale czasami pojawiają się pozornie proste komendy, z którymi cały czas sobie nie radzi. Do niedawna było tak z wyłączaniem połączonych urządzeń (np. świateł) po określonym czasie.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Android Police, Google niedawno dodało obsługę planowania różnych akcji. Obsługiwane są akcje włącz, wyłącz, zacznij, zakończ oraz efekty świetlne. Trzeba podać konkretną godzinę (hasło “jutro” nie wystarczy), alternatywnie można też skorzystać z godzin wschodu lub zachodu słońca (Asystent poda nam w potwierdzeniu jaka to będzie godzina).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 238 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...