Zbliżeniowy BLIK już za kilka miesięcy?

Utworzono: 06 czerwiec 2020, 12:06 Autor :  
Jakieś półtora roku temu ogłoszono współpracę BLIKa z Mastercardem, która miała na celu umożliwienie płatności zbliżeniowych z pomocą polskiego rozwiązania. Nie było jednak wtedy wiadomo, jak dokładnie wyglądałaby implementacja takiej opcji.

Od tamtej pory jednak nie pojawiały się żadne nowe informacje. Aż do 1 czerwca, kiedy to ING rozesłało swoim klientom nowy regulamin mający wejść w życie 16 sierpnia tego roku. Dodaje on zapisy dotyczące właśnie zbliżeniowych płatności BLIKiem.

Niestety, sam regulamin nadal nie precyzuje jak dokładnie takie płatności będą działać. O ile więc ING lub BLIK wcześniej tego nie ogłoszą, będziemy musieli czekać aż do premiery nowej metody płatności (warto pamiętać, że może nastąpić nawet tygodnie po wejściu nowego regulaminu).

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 473 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...