NVIDIA zmienia zasady działania GeForce NOW dla twórców gier

Utworzono: 30 maj 2020, 12:05 Autor :  
Po serii problemów z wydawcami gier, którzy zostali zaskoczeni wprowadzeniem płatnego abonamentu w GeForce NOW i postawili usunąć swoje produkcje z usługi, NVIDIA zdecydowała się wprowadzić zmiany w sposobie tworzenia swojego katalogu.

Aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości, firma zdecydowała się dodawać do usługi tylko te gry, których twórcy sami wprost się na to zgodzą. W wypadku gier obecnych w katalogu, wydawcy mają na to czas do 31 maja. Jeśli po tej dacie firma nie otrzyma ich zgody, gry zostaną usunięte.

W poniedziałek możemy się więc spodziewać kolejnych wiadomości o usuniętych tytułach, ale tym razem powinien to być już ostatni raz.

Źródło: NVIDIAKomentarze::DISQUS_COMMENTS 194 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...