Twisto z opcją rozbijania transakcji na raty

Utworzono: 04 lipiec 2020, 09:07 Autor :  
W tym tygodniu Twisto udostępniło swoim użytkownikom możliwość rozkładania transakcji wykonanych kartą tego startupu na raty. Działa to podobnie jak w wypadku rozkładania na raty zakupów z bankowej karty kredytowej.

A więc kwota jest "odkładana na bok" i kolejne raty pojawiają się jako obciążenia w historii. Spłata tych rat przywraca nam część limitu "blokowaną" przez transakcję. Maksymalna ilość rat to 12, zaś przedział kwot jakie można rozkładać to 200 - 5000 zł.

Niestety, przynajmniej na razie nie można w łatwy sposób dokonać wcześniejszej spłaty - trzeba się w tym celu kontaktować z obsługą klienta, która poda numer rachunku do przelewu i przeliczy ponownie odsetki.

Jakie są koszty? Twisto przedstawia je jako 4,25 zł miesięcznie za każde 100 zł oryginalnej kwoty transakcji (RSSO na poziomie 123,12%).

Co ważne, nie wszyscy użytkownicy opcję rat już otrzymali. Jest ona udostępniana stopniowo i jako pierwsi dostęp do niej zyskały osoby z dłuższym stażem w Twisto oraz odpowiednią zdolnością kredytową.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 281 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...