Telewizory LG będą obsługiwały GeForce Now oraz Google Stadia

Utworzono: 17 styczeń 2021, 16:01 Autor :  
Usługi grania w chmurze stają się coraz bardziej popularne, co zachęca producentów kolejnych urządzeń do współpracy z ich twórcami celem dodania ich obsługi na ich produktach. Taką współpracę ogłosiło kilka dni temu LG.

Na telewizorach tej firmy z aktualnego rocznika (NanoCell, OLED oraz QNED) będzie można zagrać w gry z Google Stadia czy GeForce Now (przy czym dopiero po udostępnieniu odpowiedniej aktualizacji systemu jakiś czas po ich premierze sklepowej).

Będzie to pierwszy raz, kiedy obie te usługi trafią poza telewizory czy przystawki ich twórców (GeForce Now na urządzeniach innych niż SHIELD TV dostępny jest nieoficjalnie, podobnie jak Google Stadia na czymś innym niż Chromecast Ultra).

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 740 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...