Send To Kindle nareszcie w formie webowej

Utworzono: 20 listopad 2022, 09:11 Autor :  
Posiadacze czytników Kindle od lat mają do dyspozycji usługę pozwalającą przez internet przesyłać do swoich czytników książki czy dokumenty w obsługiwanych formatach. Niestety, do tej pory była ona dostępna jedynie jako natywna aplikacja lub adres mailowy (w tym drugim wypadku oznaczało to ograniczenia rozmiaru załącznika zwykle ustawionego na poziomie jakiś 20 MB).

To trochę utrudniało korzystanie z niej, musieliśmy bowiem instalować specjalnie aplikację na komputerze lub telefonie czy tablecie. Kilka dni temu jednak Amazon w końcu uruchomił webową wersję usługi. Przy okazji też zwiększył limit rozmiaru pliku w samej usłudze do 200 MB (wynosił do tej pory 50 MB, co czasem mogło sprawiać problemy i konieczność sięgania po kabel).

Źródło: Świat CzytnikówKomentarze::DISQUS_COMMENTS 217 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...